• 1

Oferta

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenia mieszkaniowe, turystyczne oraz polisy chroniące od następstw nieszczęśliwych wypadków (pracownicze, grupowe i indywidualne). Proponujemy również ubezpieczenia dla właścicieli firm oraz gospodarstw rolnych. 

Szanując czas wszystkich kierowców oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu i angażując minimum czasu można zlecić nam wyszukanie najlepszego ubezpieczenia OC. Wystarczy wypełnić formularz w zakładce UBEZPIECZENIA. Po zaakceptowaniu polisa zostanie dostarczona do Państwa domu drogą mailową, za pośrednictwem poczty lub osobiście przez naszego pracownika (tylko w wybranych lokalizacjach).

KALKULACJA UBEZPIECZENIA OC ONLINE

W zakładce FINANSE znajdują się rozwiązania przeznaczone dla osób przezornych, które w sposób odpowiedzialny chcą zadbać o przyszłość finansową swoją oraz swoich najbliższych. Decydując się na  indywidualne spotkanie, wspólnie dokonujemy wyboru najbardziej odpowiedniej formy inwestowania w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe lub za pośrednictwem IKZE.

Dla osób które podjęły już decyzję o inwestowaniu proponujemy nowatorskie, lecz sprawdzone już narzędzie, dzięki któremu nawet podczas urlopu dostaniemy informację o konieczności zmiany strategii inwestowania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością działania aplikacji NaviFund


W zakładce ODSZKODOWANIA znajdują się podstawowe informacje przydatne dla osób poszkodowanych w różnych sytuacjach. Za pośrednictwem Multiagencji UFO istnieje możliwość zgłoszenia roszczeń w stosunku do podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

Miałeś wypadek?
Jesteś poszkodowany?

Poznaj swoje prawa i uzyskaj maksymalne odszkodowanie!!!

Sprawdź bezpłatnie, czy możesz otrzymać odszkodowanie!